Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anahi

anahi the best
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ONLY 4 GIRLS

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
rbd_erreway
Admin
Admin
rbd_erreway


Broj poruka : 926
Najdrazi glumac/ica : Brad pitt,Any,Luisana L
Najdraza pjevac/ica : Any,Christina Aguilera
Datum upisa : 16.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:13 pm

Da li se sminkate kad idete u skolu?
Kako se oblacite?Da li vise nosite pantole ili suknju.Koje kozmetičke preparate koristite?
O svemu tome ovdje chatujemo...
Nazad na vrh Ići dole
*Mia*
Admin
Admin
*Mia*


Broj poruka : 972
Datum upisa : 16.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:37 pm

pa i ne sminkam se mnogo stavim sjaj ili labelo i ponekad kad imam podocnjake kreon nosim farke neke mackaste i neku super majcicu suknjice ne
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi-world.forumsr.com
*aNaHi SwEeT gIrL*
Moderator
Moderator
*aNaHi SwEeT gIrL*


Broj poruka : 126
Godina : 32
Lokacija : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Datum upisa : 25.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimePon Feb 04, 2008 1:19 am

Pa,sad....Sminkam se,obvio,ali onako,normalno,sta ja znam....Nista napadno,za skolu samo labelo i maskara,bez maskare nigde ne idem...Od odece nosim sve-obozavam i farke,i trenerke,i suknje,i pantalone,sto se tice donjih delova....Najvise volim da obuvam cizme,omiljena obuca su mi....Kosa mi je bitna jako,na nju jako pazim...Imam srednje duzine kosu,plavusa sam (nazalost,prirodno),ali sad i nisam nesto plava,jer se farbam u svetlo smedje,medjutim,to na mojoj kosi izgleda plavo...
Nazad na vrh Ići dole
rbd_erreway
Admin
Admin
rbd_erreway


Broj poruka : 926
Najdrazi glumac/ica : Brad pitt,Any,Luisana L
Najdraza pjevac/ica : Any,Christina Aguilera
Datum upisa : 16.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimePon Feb 04, 2008 12:17 pm

Ja se sminkam kad idem u skolu ali vecinom samo stavljam maskaru i sjaj za usne...
Najvise nosim farke jer ne volim suknje
Nazad na vrh Ići dole
*aNaHi SwEeT gIrL*
Moderator
Moderator
*aNaHi SwEeT gIrL*


Broj poruka : 126
Godina : 32
Lokacija : *uVeK sA mOjOm AnNy*
Datum upisa : 25.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimePon Feb 04, 2008 5:45 pm

Ja bas volim suknje!Meni su suknje super...I svasta sam sa kosom radila,imala sam jednom cak roze kosu,to mi je bila neka fora,palo mi na pamet,a roditelji me pustili...
Nazad na vrh Ići dole
*Mia*
Admin
Admin
*Mia*


Broj poruka : 972
Datum upisa : 16.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimePon Feb 04, 2008 11:13 pm

joj cool ja ne smem da se farbam imam strogog razrednog strasno a i ja naravno jako pazim na kosu ako nije isfenirana ne izlazim
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi-world.forumsr.com
rbd_erreway
Admin
Admin
rbd_erreway


Broj poruka : 926
Najdrazi glumac/ica : Brad pitt,Any,Luisana L
Najdraza pjevac/ica : Any,Christina Aguilera
Datum upisa : 16.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimePon Feb 04, 2008 11:19 pm

*Mia* ::
joj cool ja ne smem da se farbam imam strogog razrednog strasno a i ja naravno jako pazim na kosu ako nije isfenirana ne izlazim
Nazad na vrh Ići dole
*Mia*
Admin
Admin
*Mia*


Broj poruka : 972
Datum upisa : 16.01.2008

ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitimePon Feb 04, 2008 11:24 pm

joj a ne radi mi frizer sad pa sam se sama nasta licim necu da idem u skolu dobro je nadjoh novog frizera pa idem
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi-world.forumsr.com
Sponsored content





ONLY 4 GIRLS Empty
PočaljiNaslov: Re: ONLY 4 GIRLS   ONLY 4 GIRLS Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ONLY 4 GIRLS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi :: *OFF* :: Off talk-
Skoči na: